Alta Genetics

Tworzyć wartość, Budować zaufanie, Dostarczać rezultaty

O Nas
Więcej:

Nasza wartość

Alta Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łowiczu od ponad 10 lat realizuje misję, jako córka-spółka jednej największych prywatnych stacji hodowlanych na świecie - Alta Genetics Inc ( kod stacyjny 011).

Program hodowlany, jaki jest realizowany w naszej firmie oferuje wycenioną oraz genomową genetykę bydła mlecznego z Holandii, USA i Kanady oraz nasienie buhajów ras mięsnych. Lokalizacje samej produkcji nasienia : USA, Kanada, Holandia, Chiny oraz Brazylia.

Sprzedajemy rocznie przeszło kilkanaście milinów porcji nasienia na całym świecie, z naszej stacji pochodzą słynne linie buhajów : BELLWOOD,HERSHEL, WADE, MARSHALL, FORMATION, AARON, RAMOS, LUKE, BAXTER, FINLEY, IOTA, MARTY, ROSS, R2 - testowanych w programie AltaADVANTAGE na całym świecie ( weryfikacja pochodzenia badaniem DNA z włosa )

Jesteśmy także czołowym dostawcą nasienia rasy jersey w Polsce.

Posiadamy w swojej ofercie nasienie seksowane rasy HO oraz ras mięsnych.

Nasze programy skupione są na poprawie: cech zdrowotnych, komponentów mleka czy rzeczywistej płodności buhajów. Od roku jesteśmy dostawcą do realizowanego przez Uniwersytet w Bydgoszczy doświadczenia hodowlanego z nasieniem genomowym buhajów. Oferujemy także genomową wycenę potomstwa płci żeńskiej realizowany przy współpracy z Federacją Holsztyna w USA.

Alta to także profesjonalne doradztwo hodowlane, nasi klienci mają dostęp do bezpłatnego programu kojarzeniowego AltaMATE ( możliwość wykonania doborów na podstawie informacji: rodowodowych, liniowych oraz rodowodowo-liniowych ) poszerzonego o ekonomiczny program, ValueBuilder, do liczenia zwrotu z inwestycji poniesionych na genetykę – pod koniec roku zostanie wprowadzona nowa wersja programu AltaGPS, odpowiadająca zapotrzebowaniu progresywnych hodowców bydła mlecznego na całym świecie.

Córki po naszych buhajach są vice-czempionkami, czempionkami na wystawach regionalnych czy krajowych.

Buhaje z naszej stacji to także ojcowie buhajów w kraju, czy na świecie.

Alta na świecie posiada także w swojej programy do zarządzania stadem DC305,suszoną naturalną siarę CCT. Alta to także możliwość kształcenia się w na naszym Uniwersytecie w USA.

Dwa razy do roku organizujemy także warsztaty hodowlane AltaSHOWCASE w USA, gdzie hodowcy z całego świata na żywo mogą przekonać się o wartości jaką tworzymy.

Alta to nieustanny rozwój niebawem w ofercie będziemy posiadać niezależny system do wykrywania rui, monitorujący zachowanie się zwierząt – CowALERT...

Naszą siłą są : PRODUKTY, PROGRAMY ORAZ LUDZIE...

 

 

Kanał Alty na youtube.Zobacz nasze filmy!

 

 

 

Zapraszamy do współpracy zgodnie z misją :

TWORZYĆ WARTOŚĆ...BUDOWAĆ ZAUFANIE...DOSTARCZAĆ REZULTATY

Zespół Alta Polska

Kontakt bezpośredni

Skontaktuj się ze swoim doradcą :

Jarosław  Dmowski 2
Jarosław Dmowski 2 jdmowski@koepon.com +48 512 03 33 37

Lub contact Alta Genetics